Rocznica Szczepu

W dniu 13 maja 1998 roku powstał Szczep Harcerski WATRA. Za kilka dni maja 25 lat jego istnienia. W tym dniu także obchodzimy rocznicę 35-lecia 8 GSTWKDH VIATOR im. Szarych Szeregów oraz inne rocznice drużyn. Przez lata istnienia drużyn harcerskich zrzeszonych w naszym Szczepie przewinęło się tysiące dzieci z Powiatu Kętrzyńskiego.

Chcąc uczcić ten dzień w dniach 13-14 maja br. organizujemy obchody naszej rocznicy. Spotykamy się w dniu 13 maja o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (dawne gimnazjum). Podczas obchodów odbędzie gra terenowa po Kętrzynie, świeczkowisko historyczne oraz tort 25 lecia Szczepu. Zapraszam wszystkich harcerzy w szczepie na obchody niezależnie czy jesteś zuchem czy harcerzem.  Koszt uczestnictwa to 10 zł. płatne po przybyciu na miejscu. Mam nadzieję ze zjawią się wszyscy harcerze ze szczepu. Takie spotkanie jest raz na 25 lat.

LINK DO ZAPISÓW NA OBCHODY:

KLIKNIJ TUTAJ